אימון אישי, זוגי ומשפחתי

אימון זוגי המרכז לדיאלוג אחראורנה גילת, מייסדת המרכז לדיאלוג אחר ומפתחת תוכנית "גישור, דיאלוג אחר ושיתופי פעולה" עוסקת זה שנים באימון אישי, זוגי ומשפחתי. ניסיון רב בתחום החינוך, התמחות מעמיקה בעולם האימון, הגישור והפסיכודרמה וידע נרחב במגוון כלים רוחניים, מחשבתיים ומעשיים – כל אלה ועוד יוצרים תהליכי אימון פורצי דרך, אותם מתווה אורנה גילת עבור האדם המעוניין לחולל שינוי, להתפתח ולהשיג תוצאות חדשות בחייו.

תפיסת האימון של המרכז לדיאלוג אחר רואה את האדם כבעל תוכנית חיים אותה הוא נועד לממש, תוך חיבור לפנימיותו, ניצול מכלול יכולותיו וביטוי מלא של הפוטנציאל הגלום בו. הבנה מעמיקה של האדם את עצמו ואת סביבתו תוביל אותו, בין היתר, לחיות ולפעול במערכות היחסים בחייו באופן זורם, מדויק ומקדם.

למי נועד האימון?

  • לכל אדם המעוניין לחולל שינוי בעצמו ובחייו
  • לכל אדם השואף להתפתח, להתקדם ולפרוץ דרך
  • לכל אדם הרוצה לשפר משמעותית את מערכות היחסים בחייו
  • לכל אדם הרוצה ליצור מציאות חיים חדשה

אימון אישי

תהליך האימון האישי מוביל את המתאמן אל עבר מימוש מקסימלי של הפוטנציאל הטמון בו. בתהליך האימון נפגש המתאמן עם כל אותם החסמים המונעים ממנו להצליח בהשגת מטרותיו ובמימוש ייעודו: צורות חשיבה מעכבות, מצבים רגשיים לא פתורים, התייחסויות לא מדויקות, היעדר הבנות, קשיים ברמת היישום ועוד.

במסגרת התהליך, המתאמן מגלה הבנות ותובנות אודות עצמו, מפתח נקודות מבט חדשות ויוזם ויוצר מהלכים ופעולות מדויקים - תוך לקיחת אחריות אישית על חייו ופיתוח עצמאותו הפיזית, הרגשית והמנטאלית.

מטרת תהליך האימון: לצייד את שחקן החיים בסל מלא בהבנות ובכלים שיוביל אותו אל מרכז במת חייו, במטרה שישחק את משחק החיים בצורה זורמת, מתקדמת ומתפתחת.

*תהליך האימון האישי מורכב ממספר מפגשים, הנקבע באופן ספציפי בהתאם לכל מתאמן.

אימון זוגי

מערכות יחסים מהוות את אחד מהאתגרים העומדים בפני האדם, במיוחד המערכת הזוגית. הזוגיות, מטבעה, פעמים רבות מורכבת משונות בין שני אינדיבידואלים, החולקים במת חיים משותפת. אותה שונות לעיתים מעלה קונפליקטים, יוצרת רעשים בתקשורת, מובילה לפערים ופוגעת בהתפתחות של אחד מבני הזוג או של שניהם.

איך מצליחים לחיות ביחד ולהשיג מטרות אישיות ומשותפות?

תהליך האימון הזוגי רואה את שני בני הזוג כאחד ואת כל אחד מבני הזוג בנפרד, שכן זוגיות יציבה, זורמת ומקדמת מתבססת על זיהוי והבנת השוני ומציאת נקודות ההשקה והמכנה המשותף. תפיסת ה-WIN-WIN, המהווה את תשתית האימון הזוגי, מובילה לשיתוף פעולה המבוסס על הבנת האינדיבידואל, זיהוי המטרות המשותפות ויציאה לדרכי פעולה מקדמות.

שני בני הזוג רוכשים באמצעות האימון שפת דיאלוג אחרת וכלי שיח ותקשורת חדשים, מגיעים להבנות ותובנות ומשיגים תוצאות חדשות בחיי הזוגיות.

*תהליך האימון מורכב ממספר מפגשים, הנקבע בהתאם למתאמנים.

 אימון משפחתי

התא המשפחתי, מטבעו, חופן בתוכו קונפליקטים, שונות בין אינדיבידואלים, זוויות ראיה שונות, אידיאלים פנימיים שונים וסיטואציות מורכבות ושונות. מורכבות זו של התא המשפחתי הולכת וגדלה עם השנים, שכן הסמכות ההורית משתנה, צרכי ילדי העידן החדש משתנים ומבנה המסגרות משתנה.

האימון המשפחתי מעניק תובנות, כלים ומיומנויות חדשים המצמיחים את התא המשפחתי ויוצרים גשר בין קונפליקטים ושונות החיים תחת קורת גג אחת.

האימון מתבסס על תוכנית גישור, שיתופי פעולה ומנהיגות, שפותחה על ידי המרכז לדיאלוג אחר, בהנהלתה של אורנה גילת. התוכנית מועברת בבתי הספר ובקרב משפחות רבות ברחבי הארץ, ומחוללת שינויים מרחיקי לכת.

*תהליך האימון מורכב ממספר מפגשים, הנקבע בהתאם למתאמנים.